eskisehir-yamac-parasutu-logo

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Tüm Sorularınızı Bize İletin

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Tüm sorularınızı özenle yanıtlayacağız.

sıkça sorulan sorular

Eskişehir Yamaç Paraşütü

Sıkça Sorulan Sorular

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Tandem yamaç paraşütü uçuşları, eğitim almadan da gerçekleştirilebilir. Profesyonel pilotlar eşliğinde yapılan bu uçuşlar için özel bir eğitim gerekmese de, güvenlik ve uçuş prosedürleri hakkında bilgi verilir.

Eskişehir Yamaç Paraşütü olarak, güvenliğiniz bizim önceliğimizdir. Uçuşlarımızı deneyimli ve lisanslı pilotlar eşliğinde gerçekleştiririz. Ayrıca, ekipmanlarımız düzenli olarak kontrol edilir ve güvenlik standartlarına tam uyumludur.

Uçuş öncesi size verilecek olan kısa bir eğitimde, kalkış ve iniş pozisyonları, temel güvenlik prosedürleri ve uçuş sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında bilgi alacaksınız. Uçuş sırasında pilotunuzun talimatlarına dikkat etmek önemlidir.

Rahat kıyafetler ve spor ayakkabılar yamaç paraşütü için uygundur. Güneş gözlüğü ve güneş kremi gibi güneş koruma ekipmanları da önerilmektedir

Evet, uçuş sırasında profesyonel olarak fotoğraf ve video çekimi yapılmaktadır. Gökyüzündeki unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirmek için bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Biliyor muydunuz ? Yamaç Paraşütü Dünaynın En Güvenli 5 Spor Dalından Birisidir !

Yamaç paraşütü, dünyanın en güvenli 5 spor dalından biri olarak kabul ediliyor. Bu başarı, titizlikle değerlendirilen meteorolojik koşullar ve gerekli güvenlik önlemleriyle yakından ilişkilidir. Her uçuş öncesi, hava durumu detaylıca incelenir ve sporcuların güvenliği için tüm tedbirler alınır.

Canlı Destek
1
Canlı Destek
Scan the code
Eskişehir Yamaç Paraşütü
Merhaba !
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?