eskisehir-yamac-parasutu-logo

Ekibimiz

Yamaç Paraşütü Pilotlarımız Ekibimiz

Gökyüzünde Yerinizi Bulutların Üstünde Hazırladık.

Eskişehir’de yamaç paraşütü deneyimi sunan ekibimiz, tutkuyla bağlı olduğu gökyüzünde özgürlük hissini sizinle paylaşmaya hazır bir grup tutkulu profesyoneldir. Her biri alanında deneyimli ve sertifikalı pilotlarımız, güvenli ve unutulmaz bir uçuş deneyimi yaşamanızı sağlamak için burada.

Burhan Felek

Burhan Felek

Y.P Pilot

Serdar Kayhan

Y.P Pİlot

Yamaç Paraşütü Hangi Mevsimlerde Yapılır ?

Yamaç paraşütü uçuşları, dört mevsim boyunca, yılın her ayında gerçekleştirilmektedir. Bilinenin aksine, soğuk hava şartlarında da uçuşlarımız devam etmektedir. Hava sıcaklığı, uçuşlarımızı etkilememekte; öncelikle rüzgar yönü, rüzgar şiddeti ve rüzgar darbeleri uçuşlarımızın yönlendiricisi olmaktadır. Ekibimiz, sürekli olarak meteorolojik koşulları değerlendirir ve olumsuz hava durumlarında kesinlikle uçuş gerçekleştirmez. Müşteri memnuniyeti ve güvenliği her zaman önceliğimizdir.

İlkbahar
0%
Yaz
0%
Sonabhar
0%
kış
0%

Aklınıza Takılan Tüm Sorularınızı Bize İletin

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Tüm sorularınızı özenle yanıtlayacağız.

sıkça sorulan sorular

Eskişehir Yamaç Paraşütü

Sıkça Sorulan Sorular

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Tandem yamaç paraşütü uçuşları, eğitim almadan da gerçekleştirilebilir. Profesyonel pilotlar eşliğinde yapılan bu uçuşlar için özel bir eğitim gerekmese de, güvenlik ve uçuş prosedürleri hakkında bilgi verilir.

Eskişehir Yamaç Paraşütü olarak, güvenliğiniz bizim önceliğimizdir. Uçuşlarımızı deneyimli ve lisanslı pilotlar eşliğinde gerçekleştiririz. Ayrıca, ekipmanlarımız düzenli olarak kontrol edilir ve güvenlik standartlarına tam uyumludur.

Uçuş öncesi size verilecek olan kısa bir eğitimde, kalkış ve iniş pozisyonları, temel güvenlik prosedürleri ve uçuş sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında bilgi alacaksınız. Uçuş sırasında pilotunuzun talimatlarına dikkat etmek önemlidir.

Rahat kıyafetler ve spor ayakkabılar yamaç paraşütü için uygundur. Güneş gözlüğü ve güneş kremi gibi güneş koruma ekipmanları da önerilmektedir

Evet, uçuş sırasında profesyonel olarak fotoğraf ve video çekimi yapılmaktadır. Gökyüzündeki unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirmek için bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

aranmak ister misiniz ?

Uçuşlarımız Hakkında Bilgi Vermek İçin Sizi Arayalım

Bize haftanın 7 günü 08:00-23:00 saatleri arasında iletişim bölümünden  ulaşabilirsiniz. Ayrıca formu doldurarak aranma talebi oluşturabilirsiniz.

  Canlı Destek
  1
  Canlı Destek
  Scan the code
  Eskişehir Yamaç Paraşütü
  Merhaba !
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?